Мордовиянь Оцюнясь Владимир Волков лувсы Государственнай Собранияти Посланиянц

28 февральста Мордовиянь Оцюнясь  Владимир Волков лувсы Мордовия  Республикань Государственнай Собранияти  эрь кизонь Посланиянц. Заседаниясь  кармай Культурань Республиканскяй  дворецса. Ушеды 12.00 частса.

Депутаттнень инголе эсь выступлениясонза региононь вятись тии итокт 2016 кизоня республикать социально-экономическяй касоманцты-вииякшнеманцты и азондсыне тядденди задачатнень.

Онлайн-трансляциять ули кода ваномс Мордовия Республикань государственнай властень оргаттнень официальнай сайтсост.

Педа-пес Посланиять ули кода няемс 28 февральста 20.00 частса «Россия-24» телеканалть эфирса.

Оду эфирсь няфтеви «Россия-24» телеканалса пяденцяста, 3 мартста, 20.00 частса.

Еткшиста, 4 мартста, «Мордовия» ГТРК-ть шобдавань эфирсонза арьсеви няфтемс Мордовиянь Оцюнять Посланиянц часовой версиянц.

Печатнай версияц кармай печатлаф «Известия Мордовии» газетаса 7 мартста.

Прямой трансляциять можна ваномс, етамок ссылкас коре:http://online.saransk.ru/webtv.html