Жилищно-коммунальной хозяйствань важодицятнень чинть кувалма Мордовиянь Прявтонть поздоровонзо

Мордовия Республикань эрицятнень бытовой обслуживаниянь ды жилищно-коммунальной хозяйствань мельвановикс важодицят!

Евтан тенк поздоровт профессиональной кенярксчинть кувалма!

ЖКХ-сь – сехте стака ды прявт систематнестэ вейкесь, конась видьстэ сюлмавозь регионсонть ломантнень вадря эрямост марто. Тынк важодеманть эйстэ аштить оштнень ды велетнень чачост ды ваньксчист, кудотнесэ лембесь.

Мордовиясь эрязасто топавты федеральной проекттнэнь ды государственной программатнень ошонь вадря средань теемань, кудотнень перька таркатнень вадрялгавтомань коряс, одкстомтови коммунальной инфраструктурась, рамави эрявикс техника. Текень марто, покш ответственность ашти специалисттнэнь лангсо, конат важодить таркатнесэ. Ансяк вейсэ минь тейсынек жилищно-коммунальной хозяйстванть неень шкантень ладицякс ды технологичноекс. Кеман, тынк профессионализмась ды ответственностесь лездыть витемс минек икеле аштиця тевтнень. Арсян тенк кеме шумбрачи, уцяска ды часия! Кадык эрьва чись канды тенк мелень витема топавтозь важодеманть коряс!

Мордовия Республикань Прявтось А. Здунов