Мордовиянь Оцюнять аф лама пингс тевонзон тиендисна ванозень площадкатнень, коса арьсекшневи строямс лама квартирань кутт

Мордовиянь Оцюнять аф лама пингс тевонзон тиендисна Артём Здунов 19 апрельста ванозень площадкатнень, коса арьсекшневи строямс лама квартирань кутт. Тяфта, республикань вятись ульсь Лесной ульцяса ингольдень больницять территорияса и мольфтсь корхтама ошень и МР-нь Минстройть руководстванц мархта эрямань комплексть строяманц колга. Сон должен улемс пара эряйхненди, цебярь инфраструктура и тяниень пингонь планировочнай решения мархта – тяфтама задача путсь Мордовиянь Оцюнять аф лама пингс тевонзон тиендисна.

Мордовия Республикань Оцюнять пресс-службац