Владимир Волков вастовкшнось Саратовань ды Самарань областнень коряс Пограничной управлениянь прявтонть Сергей Митюшин марто

Мордовия Республикань Прявтонь тевтнень нурька шкас топавтыцясь Владимир Волков вастовкшнось Саратовань ды Самарань областнень коряс Россиянь Федерациянь безопасностень Федеральной службань Пограничной управлениянь прявтонть, генерал-майоронть Сергей Митюшин марто.

Кортавсть 2018 иень футболонь коряс масторлангонь чемпионатонть ютавтома шкасто государственной безопасностень ванстомань коряс вейсэнь важодемань кевкстематне. Кортамось мольсь Саранскоень аэропортсо государственной границянть трокс нолдамонь пунктонть теемадо.

Мордовия Республикань Прявтонть пресс-службась